FOTOATELIÉRY KODAK EXPRESS JAKOUBĚ

Disponujeme dvěma fotoateliéry, jeden je  v centru města,  kde se fotí převážně snazší věci a to i díky omezenějšímu prostoru. Atelier „ budoiar „ je v Kokoníně, kde se fotí většinou lidé a produkty. Vzhledem k tomu, že fotografování je základem naší činnosti, jsou oba naše fotoateliéry vybaveny špičkovou profesionální fotografickou a výpočetní technikou! Jsme připraveni nabídnout Vám fotografické služby kdykoliv a kdekoliv a to včetně prací s přenosným fotostudiem. Naším cílem je dát Vašim námětům profesionální zpracování.

Fotoateliér boudoir

Fotoateliér Kodak

RODINNÉ FOTO/DĚTI ateliér “boudoir Kokonín”

(45 – 60 minut)

Cena obsahuje 13 ks vámi vybraných fotografií, upravené do barevné i černobílé, takže dostanete celkem 26 ks foto – grafií velikosti 13×18 v tisku a v elektronické podobě v plném rozlišení.

Cena: 2 300 Kč

TĚHOTENSKÉ ateliér “boudoir Kokonín”

(45 – 60 minut)

Cena obsahuje 13 ks vámi vybraných fotografií, upravené do barevné i černobílé, takže dostanete celkem 26 ks fotografií velikosti 13×18 v tisku a v elektronické podobě v plném rozlišení.
Doporučení a rady: Focení je nejvhodnější mezi 7-8 měsícem, bříško je již velké, ale případné otoky jsou minimální, můžou být i džíny, nevadí, že nejdou dopnout. Fotit se můžete s manželem dětmi atd.

Cena: 2 300 Kč

BOUDOIR/GLAMOUR ateliér “boudoir Kokonín”

(2 hodiny)

Cena obsahuje 13 ks vámi vybraných fotografií, upravené do ba revné i černobílé, takže dostanete celkem 26 ks fotografií velikosti 13×18 v tisku a v elektronické podobě v plném rozlišení.
Cena je včetně líčení.

Doporučení a rady: S sebou spodní prádlo, silonky, podvazky, bižuterii.

Cena: 3 000 Kč

LIFESTYLE FOTO VHODNÉ I PRO NOVOROZENCE

(2 hodiny)

Cena obsahuje 20 ks vámi vybraných fotografií, upravené do barevné i černobílé, takže dostanete celkem 40 ks fotek velikosti 13×18 v tisku a v elektronické podobě v plném rozlišení.

Cena: 3 000 Kč