Výroba razítek TRODAT

Jsme autorizovaní výrobci razítek Trodat. V nabídce máme veškerý sortiment firmy Megaflex, která je výhradním dovozcem razítek do ČR. Razítka Trodat se vyznačují výbornými vlastnostmi:

Patří mezi ně ergonomický design, tj. razítko má dynamický vzhled a příjemný, přátelský dotek. Okénko pro otisk je součástí horního krytu na přední straně razítka a pod úhlem 45o. Otisk je čitelný zepředu i shora. Kryt z měkkého plastu s click-out tlačítkem pro modely 4910, 4911, 4912, a 4913. Transparentní kryt a barevné tlačítko u dalších modelů. Razítka mají Click-out tlačítko pro snadnou výměnu polštářku jedinečné a proto patentované řešení. Razítka obsahují oboustrannou pojistku pro snadnou montáž štočku a jednoduchou výměnu polštářku. Transparentní okénko pro přesné a snadné umístění otisku. Lze ho také jednoduše potisknout jménem Vaší firmy. Razítka mají výbornou stabilitu. Díky optimalizované eliptické spodní ploše s novým typem pojistek proti skluzu jsou velmi stabilní.

MCI – Multi Color Impresions – vícebarevné otisky

Revoluce ve výrobě razítek – konec s černobílými otisky – firma Trodat přišla s novou, na trhu nevídanou technologií. Jeden polštářek, a tím i otisk, může obsahovat libovolnou kombinaci až čtyř barev: černá, modrá, červená a zelená. Nejmenší plocha pro barvu v otisku je 8×8 mm.

Jak vše vzniká?

Připravená data pro výrobu ovladač laseru zkontroluje a generuje z nich dva soubory. Jeden je určen pro gravuru štočku a druhý pro rozdělení speciálního polštářku na barevná pole a jejich automatické naplnění přesnou dávkou zvolených barev. V případě zájmu o barevné provedení razítka nás neváhejte kontaktovat. Kompletní sortiment razítek Trodat můžete vybírat na stránkách firmy Megaflex, v brzké době pro Vás zde bude k dispozici i ESHOP Trodat razítek.